ART / Lithographs / Silkscreen 12981003
nr 1298 1003
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
Håkan Nyberg (1938-2013), Sweden. "Dansen, Wallenberg/Palme". Signed. Silkscreen. Sheet: 75x52 cm, kantskador, burstings.
SILKSCREEN, "Dansen, Wallenberg/Palme". Signerad. Serigrafi. Bladets mått: 75x52 cm
Condition: kantskador, bristningar
Håkan Nyberg, Swedish artist born 1938, dead 2013.
700
SEK 300
Monday December 16 2019
at 20:02:44
16/12 19:34:08